Haber

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Kapıkule Hudut Kapısı-Edirne yolunun 0-1. Kilometrelerce uzunluktaki menfezin imalat çalışmaları nedeniyle Edirne istikameti trafiğe kapatılırken, ulaşım her iki yönden diğer istikametten devam ediyor.

Kocaeli- Sakarya yolunun 3. kilometresindeki stadyum bağlantı yolu çalışması nedeniyle Ankara istikametinde ulaşım tek şeritten yapılıyor.

İzmir-Çeşme Otoyolunun İzmir yönü, Urla ve Güzelbahçe kavşakları 4-5. kilometre sağ şerit araç trafiğine kapatılır, trafik akışı sol orta şeritten sağlanır.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresinde bulunan Aktaş-2 Köprüsü’nde onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü servis yolundan ve denetimli olarak yapılıyor.

Tarsus-Adana Otoyolu bağlantı yolu (Yenice kavşak yeri) 6-7. “Çukurova Bölgesel Havalimanı Bağlantı Yolu Yapım İşi” nedeniyle diğer ilişkiler şubelerinden ulaşıma izin verilmektedir.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometresindeki üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Sinop-Samsun yolunun 7-11. kilometre (Organize Sanayi Bölgesi kavşağı-Demirciköy Tünel girişi), heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten ve denetimli olarak sağlanıyor.

Piraziz-Giresun yolunun 10’uncu kilometresinde (Bulancak iskele mevkii) ışıklı ikaz sistemi bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak yapılıyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Bartın-Safranbolu yolunun 23-25. Kirazlı Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolu üzerinde ve gözetim altında gerçekleştiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu