Haber

Ece Ronay’ı taciz ettiği iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil, Mahkemede Şok İddialarda Bulundu!

Ece Ronay’ı taciz ettiği iddiasıyla yargılanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, hakim karşısına çıktı. Kendini savunan Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay ile ilgili iddialarıyla şaşırttı! ?

TikTok Fenomen Ece Ronay Bilir, kendisini taciz ettiğini iddia ettiği Mehmet Ali Erbil’in; Böylece ikisi arasındaki soğuk savaş başlamış oldu.

Mehmet Ali Erbil taciz iddialarını “Telefonum yardımcımın elinde” sözleriyle reddetse de Erbil ve Ronay mahkemedeydi.

Ece Ronay’ı taciz ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Mehmet Ali Erbil, zorla mahkemeye çıkarıldı.

Bu kararın ardından hakim karşısına çıkan Mehmet Ali Erbil, duruşmada savunmasını yaptı.

Anadolu 67. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katılan Erbil,

‘Böyle bir olayın tuzak olduğunu düşünüyorum. Z kuşağına hiçbir menfaat sağlamadan yardım etmek istedim, klipte oynadım. Teklif onlardan geldi. Daha sonra arkadaş olduğumuza dair kamuoyuna açıklama yapıldı. Bu yaşıma kadar 4 evliliğim ve ilgim oldu ama taciz ve şiddetten hiç söz edilmedi. tuzağa geldim Benimle görüntülü telefon görüşmesi yaptı ve bu sahnelerde müstehcen görüntüler vardı. Yurduna davet edildi. Adresini bilmiyordum, adresini verdi. Sonra asistanım devreye girdi ve muhatap olacağım dedi. Asistanımla diyaloğa girdi. Taciz diyerek ikramiye kazandı. Kandırıldığımı düşünüyorum’ diyerek kendini savundu.

Erbil, mesajı asistanının gönderdiğini yineleyerek, “Mesajın atıldığı gün olaya asistanım karışmış ve iddianameye konu olan ‘Bu gece yanında uyumak istiyorum’ ifadesini göndermişti. .Mesaj atıldığında telefon elimde bile yoktu.”Korunması için böyle bir mesaj gönderdim” iddiasında bulundu.

Erbil ise “aylık geliri 100 bin TL” dedi!

Duruşma, mütalaanın hazırlanması için ertelendi.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlarda buluşalım…

akdenizajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu